Too Good To Go Polska

Tym, którzy znają aplikację Too Good To Go i z niej korzystają, przedstawiać jej nie trzeba. Inne osoby może zainteresować fakt, że takowa istnieje.

Na tej stronie prezentujemy konkretne zakupy wykonane i zapłacone z poziomu aplikacji, a potem odebrane. Niżej zdjęcia i opisy 10. takich zakupów, dokonanych w Warszawie

aplikacja Too Good To Go Polska Warszawa pieczywo bułki pączki
Chleby, bułki i pączki. Too Good To Go Polska Warszawa

1) Pieczywo. Piekarnia tradycyjna

Dzielnica Ursus, jeden ze sklepów firmowych piekarni działającej od niemal wieku. 10 zł zamiast 30, a pysznego jedzenia co nie miara: trzy chlebki, dwie ciabaty, trzy pączki i pyszna drożdżówka z makiem. Odebrałam wieczorem, przed zamknięciem sklepu, a w chwili odbioru wszystko było świeże – z tego samego dnia.

cukiernia Warszawa ciastka
Pyszne ciastka z cukierni w Warszawie

2) Ciastka. Ciastkarnia

Ciastkarnia w centrum Warszawy (Śródmieście), 10 zł zamiast 30. Zakupu dokonałam ok. godz. 11-ej, a w południe odebrałam: 2 ciastka oraz makaronik. W chwili zakupu w aplikacji były dostępne 3 tego typu zestawy.

cukiernia ciastka Warszawa
Ciastka z warszawskiej cukierni: beza i drożdżówki

3) Słodkości. Piekarnia / cukiernia

Śródmieście, lokal w okolicach dawnego C.H. Arkadia. Jest tu również restauracja i sklep, więc w aplikacji można złapać paczkę słodką lub słoną. Załapałam słodką, dostałam dwie drożdżówki oraz kawał bezy z konfiturą z malinami oraz kremem na bazie mascarpone. 10 zł zamiast 30. Pyszności. Odbierałam pół godziny po zakupie z aplikacji.

cukiernia ciastka tarteletki Warszawa
Zakupy z Too Good To Go Polska: ciastka i tarteletki

4) Ciastka. Ciastkarnia w centrum

Ciastkarnia przy ul. Tamka, 10 zł zamiast 30. Trzy okrągłe ciastka na kruchym spodzie – każde inne, w smaku wspaniałe, do tego kawałek ciasta z cynamonem (krojony z blachy przy mnie, bo niedługo inne osoby też miały odbierać). Ciastka delikatne, dodałem 3.50 zł za tekturowe opakowanie z celofanem w górnej części. Złapałam w aplikacji będąc na ulicy i akurat byłam niedaleko, więc 10 minut później już odbierałam.

pieczywo bułki kanapki piekarnia Warszawa
Kanapki i pieczywo z piekarni w Warszawie

5) Bułki i nie tylko. Piekarnia

Centrum Warszawy, ul. Grzybowska i nowe, ekskluzywne osiedle. Jest tu piekarnia i kawiarnia, gdzie odebrałam: 2 pyszne kanapki, 3 bułki, ciastko oraz chlebek. Z dnia dzisiejszego. Zakup w aplikacji: 15 zł zamiast 50. Same pyszności!

bułki jagodzianki w Warszawie
Bułki jagodzianki kupione poprzez Too Good To Go Polska

6) Jagodzianki. Restauracja / kawiarnia

Słynna ulica Nowy Świat w centrum stolicy, przy której jest wiele lokali gastronomicznych. W jednym z nich odebrałam 3 jagodzianki nie sprzedane w dniu wcześniejszym. 10 zł zamiast 30.

ciastka ciasta torcik aplikacja Too Good To Go Polska Warszawa
Torcik i tarteletki firmowe. Too Good To Go Polska

7) Tort i pyszności. Cukiernia

Unikam podawania konkretnych nazw, ale nazwa tym razem i tak jest widoczna na produkcie – na zgrabnym torciku. Tę znaną cukiernię mającą sieć punktów sprzedaży w Warszawie przez kilka tygodni pomijałam, jeśli chodzi o zakupy z aplikacji. Cukiernia słynie głównie z pączków, a jedzenie (być może) niezbyt świeżych pączków moim zdaniem jest najlepszym pomysłem. A tu taka niespodzianka – za 10 zamiast 30 zł (choć za te produkty normalnie zapłaciłabym na pewno więcej niż 30 zł. W przygotowanym do odbioru pudełku nie było żadnego pączka. Oprócz torcika (z dwoma makaronikami na wierzchu) były dwie tarty truskawkowe. W skali od 0 do 5 punktów, przyznaję 10. Tyle słodkości poprawiło mi humor na co najmniej 24 godziny, nawet jeśli staram się ograniczać pochłanianie kalorii.

soki zupy aplikacja Too Good To Go Polska Warszawa
Zakupy z aplikacji Too Good To Go Polska: soki i zupy

8) Zupy i soki. Restauracja

Tym razem restauracja w centrum handlowym na Ochocie, wchodząca w skład sieci serwującej najczęściej sałatki owocowo-warzywne. 13 zł zamiast 40. W aplikacji kupiłam ok. godz. 9, a odbiór wyznaczono między godz. 10 a 15. W papierowej torbie firmowej otrzymałam 2 pudełka z zupami (jedna z warzyw żółtych, druga z czerwonych) oraz 2 buteleczki (300 i 400 ml) z sokiem (skład: jabłko, gruszka, pomarańcza, cytryna). Tego dnia był upał, więc wymarzony zakup.

ciasta ciastka wegetariańskie cukiernia kawiarnia
Ciastka wegetariańskie – cukiernia z Warszawy

9) Ciastka wegańskie. Cukiernia

Cukiernia na Żoliborzu, wyrabiająca ciastka wegańskie – z naturalnych składników (bez cukru, jaj, orzechów, glutenu i laktozy). 13 zł zamiast 39 zł. Dostałam 3 porcje tarty na kruchym spodzie, o różnych smakach.

cukiernia tort tarteletka
Torcik i tarteletka z cukierni

10) Słodkości. Cukiernia

Cukiernia na Bielanach. 15 zamiast 45 zł. Dostałam pół niedużego tortu z owocami na wierzchu oraz tarteletkę z owocami. Odbierałam niecałą godzinę po zakupie z aplikacji, pudełko (bez dopłaty) z zawartością już czekało na mój odbiór.

Too Good Too Go Polska – tekst i zdjęcia: (c) Satyryczny.com

Zobacz też:
> Inne przykłady oraz jak działa aplikacja