Znany od lat rysownik prasowy, ilustrator i karykaturzysta. Przez ponad 20 lat szef Wydawnictwa Humoru i Satyry Superpress, wydającego m.in. ogólnopolskie czasopismo Dobry Humor. Przygotował do druku ponad 750 publikacji humorystycznych i satyrycznych, w wielomilionowym nakładzie.

Nie każdy wie, ze Sadurski, to także satyryk piszący, felietonista oraz dziennikarz, czego przykłady znajdziesz w naszym portalu w Satyryczny.com.

Jest zapraszany do programów telewizyjnych, aby komentować wydarzenia. Jurorował w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach karykatury (m.in. Turcja, Szwecja), w przeglądach kabaretowych.

satyryk Szczepan Sadurski satyra
Satyryk Szczepan Sadurski

Był specjalnym gościem festiwali w Australii, Armenii i Francji. Miał wystawy w USA, Republice Południowej Afryki, na Litwie, itd. Rysował karykatury na eventach w USA, Wielkiej Brytanii, w Niemczech.

W 2012 r. prasa w Nowym Jorku pisała, że jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Nic dziwnego, na wyczarowanie dowcipnej podobizny wystarczy mu… 100 sekund. Jako karykaturzysta eventowy jest zapraszany na różnego rodzaju imprezy firmowe i prywatne. > Karykatury.com

Sadurski publikował rysunki w ponad 200. tytułach prasy polskiej i zagranicznej. Zilustrował wiele książek, także podręczniki szkolne. > Rysunki.pl

Aktualnie prowadzi portal rozrywkowy Sadurski.com, a jego rysunki satyryczne publikuje w każdym numerze ogólnopolski dziennik Trybuna.

> Kontakt

satyryczny logo
Satyryczny.com