Przepowiednie dla Rosji

Zaledwie 11 lat żył Wiaczesław Sławik Kraszennikow. Jednak jego wizje, szczególnie na temat Rosji, dziś przerażają. W ostatnich latach zyskały wielką popularność. Czy można wierzyć w to, co mówił młody rosyjski wizjoner, żyjący w latach 1982-1993? Czy Rosję czekają straszne wojny?

Wojna w Ukrainie – początek krachu imperium Rosji?

Gdy w Ukrainie trwa najstraszniejsza wojna w Europie od czasów II wojny światowej, zastanawiamy się jaka będzie przyszłość świata, Rosji i Ukrainy. Czy Polacy mają się czego bać, a wojna nie dosięgnie także naszego kraju? Nie mniejszą trwogę przeżywają Rosjanie, choć oficjalnie popierają mordercze zastępy rosyjskich sołdatów. Putin rzuca do boju kolejne tysiące obywateli, traktując ich jak mięso armatnie. Ich życie jest nieistotne, ważne są geopolityczne cele imperialne Putina.

Jeszcze przed rokiem, zanim Rosja napadła na Ukrainę, śmieliśmy się z wielu wizji Kraszennikowa i innych jasnowidzów. Dziś, na naszych oczach część ich wizji się spełnia.

Wśród spełnionych wizji Kraszennikowa, spełniła się wojna. I to, że będą na miej masowo ginąć rosyjscy żołnierze. Będą zastępowani kolejnymi, a gdy oni też zginą, Rosja będzie wysyłać na wojenny front kobiety. Z niedawnych informacji wynika, że tak właśnie się dzieje. Rosja zaczęła pobór kobiet, które trafiają na front. Wszystko to dzieje nieoficjalnie. Zresztą jak wiemy, Rosja nie podaje informacji, które są reżimowi Putnia nie są na rękę.

Żołnierze rosyjscy podczas marszu
Imperializm rosyjski, to zagrożenie dla światowego pokoju. Przepowiednie dla Rosji

Antychryst na czele Rosji

Czy kolejne wizje przyszłości, o których mówił żyjący na Syberii młody rosyjski jasnowidz Kraszennikow, także się spełnią? Oto, jakie złowrogie wizje po sobie pozostawił.

Do władzy w Rosji ma dojść (a może już doszedł?) antychryst – najstraszniejszy ze strasznych diabłów. Taki, który jako jedyny może przeciwstawić się Chrystusowi i jego pokonać. Rosjanie będą mu ślepo wierzyć i widzieć w nim swego „boga”. Będzie czynił fałszywe cuda i przesuwał góry. Mówił, że Bóg nie jest im potrzebny. Otworzy dla Rosjan sklepy ze wspaniałymi produktami.

Wkrótce otrzymają podskórne chipy, specjalne dokumenty, jakieś pieczęcie. Dzięki nim Rosjanie będą ślepo wierzyć antychrystowi. Tak bardzo, że pójdą za nim nawet do piekła. To wtedy będzie trwała decydująca walka Chrystusa z Antychrystem. Rosjanie przestaną myśleć i zaczną wykonywać polecenia antychrysta. Staną się niczym zombie.

Wkrótce pojawią się dziwne znaki na niebie i z nieba zstąpi wielki ogień.

Bombowce i samoloty rosyjskie.
Przepowiednie dla Rosji jasnowidza nie są zbyt optymistyczne. Ucierpi Rosja i Rosjanie

Wielka wojna w Rosji i armia USA

Wojna z Ukrainy przeniesie się na terytorium Rosji i będzie wielką wojną światową. Nieprawdopodobnie wielki wybuch pochłonie Morze Czarne. Woda się zagotuje, ryby wypłyną, a potem morze zniknie. Narody żyjące wokół Morza Czarnego będą cierpieć głód i będą umierać z powodu braku wody.

Każda wojna kiedyś się kończy. Po tej wojnie na granicy z Rosją staną wojska amerykańskie. Dalej nie będą wchodzić. Będą dawać Rosjanom żywność i podstawowe produkty. Wkrótce Rosja stanie się bardziej amerykańska niż USA.

Bombardowanie i atak na miasto.
Rosja sama pcha się do kolejnych wojen? Przepowiednie dla Rosji

Przepowiednie dla Rosji. Kolejna wojna światowa

Wizje Kraszennikowa sięgały dalej niż najbliższa wojna światowa. Później ma wybuchnąć kolejny konflikt o zasięgu globalnym.

Rosja będzie słaba i tym razem o światowy prymat zetrą się USA i Chiny. W ostatniej chwili armia chińska zrobi unik i skieruje się przeciwko Rosji. Bez wystrzału zajmie wielkie połacie ziemi, na wschodzie dzisiejszej Rosji. Chińczycy będą bezlitośni dla ludzi i świątyń.

Wtedy do wojny włączą się Amerykanie. Wykorzystają nieznaną dotychczas broń. Pomiesza ona w umysłach żołnierzy chińskich. Będą zachowywać się jak wariaci i zaczną wycofywać się. Naród chiński wymrze i skończą się wojny, bo Ameryka jako światowy hegemon nie będzie miała z nim wojować.

Tymczasem Rosja zostanie podzielona na wiele skłóconych ze sobą państewek. Nastanie wielki głód, zabraknie elektryczności i będzie zimno. Państewka z dawnej Rosji ogarnie wielkie bezrobocie oraz głód i nie można będzie protestować. Tak strasznego kraju policyjnego nigdy wcześniej świat nie widział.

Zalane miasto.
Czy Moskwa zniknie pod ziemią? Kataklizm czy wojna? Przepowiednie dla Rosji

To jeszcze nie koniec świata, ale…

Wkrótce domy w Moskwie zaczną się zapadać pod ziemię. Stolicę Rosji zaleje wielka woda. Przestaną padać deszcze i wiać wiatry. Wielki głód spowoduje, że narody żyjące w obecnej Rosji staną na krawędzi wymarcia. Na dalekim wschodzie Rosji zaczną osiedlać się Wietnamczycy i Koreańczycy.

Czy i ile wizji rosyjskiego jasnowidza się spełnią? To wizje przyszłości, więc czy to się stanie, osobiście już się nie dowiemy.

Przepowiednie dla Rosji: (c) Satyryczny.com

Zobacz też:
> Czy Putin jest antychrystem?