Oryginalne pomysły na wesele? Na przykład wysokiej klasy profesjonalny karykaturzysta eventowy

Jaki oryginalne pomysły na wesele?

Karykaturzysta na wesele – ten oryginalny pomysł pojawia się tylko w niektórych zestawieniach sugerującym organizatorom wesel i parom młodych nietypowe atrakcje weselne. Pojawia się w zestawieniach przygotowywanych przez osoby kreatywne, myślących niesztampowo i mających na względzie jak najlepszą zabawę gości weselnych. Oczywiście pomysłów na oryginalne atrakcje na wesele jest mnóstwo. Począwszy od fotobudki i barmana z drinkbarem serwującego drinki, przez czekoladową fontannę, po fajerwerki.

Wystarczy pomyśleć mniej stereotypowo

Okazuje się, że nawet wedding plannerzy zawodowo zajmujący się m.in. proponowaniem parom młodym oryginalnych atrakcji na wesele, nie wiedzą jaką atrakcją dla gości wesela jest profesjonalny karykaturzysta eventowy. Niewykluczone, że myślą stereotypowo, jak większość Polaków i przeciętnych gości polskiego wesela: karykaturzysta to ten, co rysuje na ulicy, każdą karykaturę skrupulatnie rysuje przez kwadrans i niekoniecznie jest podobna. A w ogóle, sztuka ulicy to niezbyt eleganckie działanie artystyczne, jak na nasze eleganckie wesele.

Doświadczony karykaturzysta eventowy

To, co od lat robi znany karykaturztysta z Karykatury.com jest zaprzeczeniem stereotypowego widzenia zawodu karykaturzysty. Wystarczy przestać myśleć szablonowo, przeanalizować informacje i oferty na naszej stronie. A potem dojść do wniosku, że jeśli oryginalna atrakcja na wesele – to właśnie błyskawicznie rysujący, doświadczony karykaturzysta eventowy z Karykatury.com.

Karykatury lubią wszyscy

Gdyby było inaczej, nie bylibyśmy zapraszani na ekskluzywne wesela i uroczystości prywatne osób „śmietanki towarzyskiej”, na bale biznesu, konferencje i inne imprezy firmowe. Ale także na imprezy integracyjne i pikniki, bo karykatura jeśli wykonana na żywo przez profesjonalistę – podoba się wszystkim, niezależnie od typu imprezy, wieku uczestników czy koloru skóry i narodowości.

Wykonawca nie może być osobą przypadkową

Oczywiście można się poważnie nabrać na oferty niedoświadczonych amatorów i osoby co jakiś czas zajmujące się rysowaniem portretów. Bo było tanio, a co za tym idzie poziom usługi był skromny, a talent wykonawcy nie gwarantował odpowiedniego poziomu artystycznego. Nawet wykształcenie plastyczne nie musi mieć wiele wspólnego z profesjonalizmem związanym z tą niezwykle rzadką profesją, jaką jest rysowanie karykatur.

Ile kosztuje taka atrakcja?

Wbrew pozorom, cena usługi jest bardzo rozsądna. Choć na pewno ceny mamy wyższe od cen najtańszych amatorów. Dojdzie jeszcze koszt dojazdu i (czasem) noclegu, jeśli karykaturzysta pracuje daleko od domu.

Wybierz profesjonalnego karykaturzystę

Osoba wykonawcy to rzecz najważniejsza, a jeśli podobają się nam przykłady jego artystycznych produkcji (koniecznie zobacz przykłady jego kilkuminutowych karykatur tworzonych podczas imprezy), pozostaje temat kluczowy. Czy profesjonalista uczestniczący co kilka dni w takich imprezach w całej Polsce, mający rezerwacje na rok przez terminem imprezy – ma jeszcze wolny termin, który cię interesuje.

> Kontakt

Osoby które tu były, szukały także: oryginalne pomysły na wesele, czym zaskoczyć gości na weselu, fajne pomysły na wesele, pomysły na wesele atrakcje, pomysły na wesele niespodzianki, pomysł na nietypowe wesele, pomysły na wesele śmieszne, coś oryginalnego na wesele

Polskie ciekawostki weselne

* W 2016 r. zawarto 193 tys. związków małżeńskich.
* 25 procent par pożycza pieniądze, aby wyprawić wesele. Połowa z nich bierze kredyt bankowy, druga połowy woli pożyczyć od kogoś z rodziny.
* Wesele dla 50 osób kosztuje 15 tys. do 43 tys. zł.
* 31 proc. młodych par na organizację wesela planuje wydać mniej niż 20 tys. zł.
* Ślub kościelny zawiera 86 proc. młodych par.
* Ok. 40% par zaprasza na wesele 50-100 gości, 35% par 100-200 gości.
* 84% Polaków bierze ślub w wieku 18-30 lat.

Zobacz również:

> Idealna sala na wesele