Atrakcje weselne: karykaturzysta na wesele

Najlepsi karykaturzyści eventowi z Karykatury.com, od lat rysujący karykatury na żywo podczas eventów i wesel w całej Polsce, zawsze spotykają się z pozytywnym zaskoczeniem gości wesela. Po tym gdy okazuje się, że karykatury gości wesela będzie rysował wysokiej klasy karykaturzysta. Nie inaczej jest, gdy kończą rysowanie. Zachwyt w oczach, głośne śmiechy, podziękowania. Na twarzach uczestników wesela zawsze widać pozytywne reakcje.

Karykaturzysta na wesele – usługa mało znana

Informacje o zaproszeniu karykaturzysty na wesele z zaskoczeniem i zainteresowaniem odbierają także osoby z branży weselnej – fotografowie i muzycy oraz DJ-e. Bo to coś oryginalnego. Coś, o czym dotychczas nie słyszeli. Wciąż mało kto wie, że istnieje taka atrakcja weselna.

Znakomici karykaturzyści z Karykatury.com zawsze odbierają pozytywne reakcje i rozmawiają z osobami, którym pomysł zaproszenia karykaturzysty na wesele się spodobał. Pewnie dlatego, że z takimi osobami mają głównie kontakt. Nie wiadomo, czemu inne osoby nie interesują się tym tematem albo od razu uznają, że karykaturzysta na wesele, to nie to, czego szukają.

Tym razem postanowiliśmy zebrać informacje i doświadczenia od tych, którzy z usług karykaturzysty na weselu nie skorzystali, choć była taka możliwość. Dlaczego część osób nie chce zaprosić karykaturzysty na wesele?

popularne atrakcje na wesele weselne
Karykaturzysta na wesele, to wciąż rzadko spotykana i wyjątkowa atrakcja weselna

Nie chcę karykaturzysty na weselu, bo…

Są osoby, które pomysł każdej dodatkowej atrakcji weselnej (także usługi karykaturzysty) od razu odrzucają. Powód jest banalny: ślub i wesele i tak już dużo ich kosztują. Po co wydawać kolejne pieniądze? Przecież bez karykaturzysty wesele też się odbędzie.

Część organizatorów wesel nie szukają żadnych dodatkowych atrakcji weselnych. Wystarczy im to, co już mają. Nie wiedzą, że można na wesele zaprosić karykaturzystę. O takiej atrakcji weselnej nie słyszeli i prawdopodobnie nigdy nie usłyszą. Szkoda, bo karykaturzyści z Karykatury.com wielokrotnie słyszą coś w rodzaju: „Gdybym wiedziała, ze to taka super atrakcja, na moje wesele też zaprosiłabym dobrego karykaturzystę”. Raz nawet pan młody zażartował: „Jeśli będę organizował swoje kolejne wesele, też pana zaproszę!”

Prawdopodobnie jednym z powodów jest stereotyp widzenia zawodu karykaturzysty przez Polaków. Wielu osobom wydaje się, że na wykonanie jednej karykatury potrzeba minimum kwadransa. Takie osoby nie mają świadomości i pewnie nigdy nie będą w mieli okazji zobaczyć na własne oczy, że w kwadrans można stworzyć na żywo nawet… 10 dowcipnych karykatur. To możliwe, choć mało kto to potrafi.

ile kosztuje wesele atrakcje weselne ślub karykaturzysta na wesele
Dlaczego wciąż wiele osób nie wie, że karykaturzysta na wesele, to znakomita atrakcja weselna?

Wesele jest dla gości!

Dodajmy jeszcze podejście pary młodej i jej rodziców do planowanego wesela. Trzeba je zrobić i już. Bo taka tradycja.

Tymczasem planowanie uroczystości weselnej należałoby zacząć od uświadomienia sobie: po co organizuję wesele. Ono ma być dla gości. To oni mają się jak najlepiej bawić. Niby każdy o tym wie, ale nie każdy ma tego świadomość. Gdyby było inaczej, zrobiłby wszystko (no, powiedzmy jak najwięcej), aby goście wesela naprawdę świetnie się bawili i na długo zapamiętali tę uroczystość. Tak będzie, jeśli konkretne wesele będzie oryginalne. Z paru powodów inne niż wszystkie, na których już się bawiliśmy.

Osoby, które Karykatury.com pytają dlaczego podjęły decyzję o zaproszeniu karykaturzysty na wesele, najczęściej odpowiadają, że sam pomysł im się spodobał. Znali osoby, które przybędą na wesele i byli pewni, że im też się to spodoba. Po prostu chcieli zapewnić gościom swojego wesela radość i uśmiech. Tak zawsze jest – o ile wykonawca karykatur na weselu ma predyspozycje, o których na blogu Karykatury.com pisaliśmy wielokrotnie: talent, duża szybkość rysowania, solidność, profesjonalizm. I jeszcze kilka innych rzeczy które decydują, że to właśnie w Karykatury.com poszukiwany jest najlepszy karykaturzysta na wesele.

Karykaturzysta na wesele – więcej informacji: (c) > Karykatury.com

Zobacz też:
> Ile kosztuje wesele